ÖVRIGT / Diverse / Gallerskålar 11966018
nr 1196 6018
Gallerskålar
Ett par, mässing, Skultuna Bruk, 1800-tal, märkta SB. Längd: 26. Djup: 21 cm, höjd: 9 cm, lagningar
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 19:30:59
500 kr
600 kr
700 kr
Mässing